wycieczki quadami agadir

50 

Categories: SKU: 4518
Share This Tour, Choose Your Platform!

wycieczki quadami agadir

wycieczki quadami agadir ma na celu zbadanie okrążenia szeroko otwartych stref jazdy na quadach w Agadirze w zabawny i energetyzujący sposób przy użyciu zabawnej maszyny. napotkasz pośpiech podczas przejażdżki quadem Agadir ATV przez terytoria prowincji Berberów i krajobrazy przedsaharyjskie, a zakończysz to zaangażowanie podczas pysznego śniadania w stylu berberyjskim. Dlaczego nie dać sobie szansy na przygodę? Na popołudnie pełne akcji usiądź za kierownicą quada Agadir i ruszaj w drogę! Wydmy zapewniają idealną przestrzeń, w której nie zapomnisz uprawiać tej aktywności, czy to z rodziną, czy z przyjaciółmi.

 • Co obejmuje cena
 1. Bezpłatny odbiór z hotelu z Agadiru
 2. Bezpłatny transport powrotny do hotelu w Agadirze
 3. Transport klimatyzowany
 4. ​ półtorej godziny Quad Machine
 5. ​Herbata Mięta
 6. Przekąski
 7. ​Wszystkie podatki i opłaty wliczone w cenę

Jeśli jesteś fanem emocji, ta wycieczka jest dla Ciebie, ponieważ masz możliwość przejażdżki quadami Agadir w zróżnicowanym środowisku terenowym w scenerii otoczonej piaskiem marokańskiej plaży w magiczny sposób, tutaj będziesz jeździł między suchymi doliny rzeczne i nad surową strukturą, która doda Twojemu doświadczeniu nieopisanej świetności.

 • Uzyskaj czas ze swojego hotelu
 1. ​ Rano: 8:30 lub popołudnie: 14:00
 2. (Ta aktywność jest dostępna codziennie)

Quady w Agadir

Ta wycieczka rozpocznie się od tego, że przyjedziemy, aby odebrać Cię z miejsca, w którym przebywasz, jeśli jesteś w Agadirze lub Taghazout, lub najbliższego punktu, jeśli jesteś poza tym regionem, będziemy gościć Cię klimatyzowanym i wygodnym autobusem do zobacz i spokojnie zastanów się nad wspaniałością otaczających Cię widoków.

 • Punkt spotkania 
 1. odbiór i odbiór zi do hotelu w Agadirze
 2. – Powinieneś być w każdym razie 13 lat bardziej ugruntowany Aby jeździć na quadzie , do dzieci poniżej 13 roku życia musi dołączyć osoba dorosła lub jeden z naszych doradców, aby pomóc im podczas jazdy quadem .
 3.  Czy masz jakieś pytania? skontaktuj się z nami przez Whatsapp  kliknij tutaj 

Poznaj okolicę wokół siebie i jej berberyjską wioskę Tamraght, która nie widziała twarzy zmian od 200 lat. Wyobraź sobie to miejsce, w którym mieszkają starożytni Berberowie i którzy zachowują swoje zwyczaje i tradycje, takie jak herbata miętowa, którą będziesz skosztować, gdy cię ugoszczą. Następnie weź długi wdech, załóż kask i ruszaj na dreszczyk emocji w najbardziej niesamowitym środowisku wydm, aby jeździć na quadach Agadir .

 • Cechy działania
 1. Jazda na quadach w Saharan Terrain
 2. Przerwa na herbatę na śniadanie w stylu Berberów

jazda na quadach w agadirze

Zapewniamy, że zapewnimy Ci wszystkie środki bezpieczeństwa, oprócz najlepszego sprzętu, aby cieszyć się jazdą, której nie zapomnisz, od kasków po gogle, a nawet kurtki przeciwdeszczowe, nie pozwolimy, aby cokolwiek stało Ci na drodze, doskonała aktywność rodzinna, zabierz rodzinę na wycieczkę, której nie zapomną, ale dzieci muszą mieć ukończone 6 lat.

 • Czas powrotu do hotelu
 1. ​Rano : 12:00 lub popołudnie: 17:30
 2. ​3 godziny aktywności

Twoje doświadczenie rozpocznie się od zakwaterowania, a następnie jazdy na południe od Agadiru do miasta Berberów, aby spotkać się ze swoim przewodnikiem. Po zwięzłej prezentacji na trudnym terenie metod jazdy na quadach Agadiru , rozsądnej sesji zachęcającej i oddaniu okularów i ochraniaczy na głowę, będziesz przygotowywał się do wskoczenia na quada i rozpoczęcia przygody.

 • Informacja
 1. Miejsce rozpoczęcia — Miejsce odbioru
 2. ​Odbiór Twojego hotelu w Agadirze
 3. ​Lub Agadir Cruise Port ( Taghazout*, Tamraght*, Paradis Plage*, Aourir …)
 4. Dostępna jest również jazda na quadach Taghazout

Zaczynamy od przejazdu przez berberyjskie miasta i pola uprawne, tak jak przejeżdżamy przez lasy arganowe i figowe. Możesz nawet mieć okazję spotkać wędrowców, przechodząc przez promieniste piaskowe wzgórza.

 • Czego nie obejmuje cena
 1. – Napoje
 • Język wycieczki
 1. angielski, francuski

W drodze powrotnej do naszej początkowej sceny zatrzymamy się na ręcznie robione śniadanie w stylu berberyjskim, gdzie docenisz herbatę miętową z olejem arganowym i amlou (marokańską pastą orzechową), podobnie jak nektar z rodzimym chlebem budowlanym. Kiedy będziesz musiał naładować baterie, będziemy nadal sygnalizować start, spotkaj się z kierowcą, który odwiezie Cię z powrotem do hotelu. Ten półdniowy ruch zagwarantuje Ci najbardziej możliwą do wyobrażenia zabawę na 4 kołach maszyny . Wycieczki na quadach Surrey Agadir są komponowane w podobnym miejscu, a możliwość posiadania quada i powozu na podobne spotkanie jest dostępna. ​

Got questions about our tours? Shoot us a message here on WhatsApp! We’re here to help make your adventure unforgettable.

tourists reviews

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “wycieczki quadami agadir”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

related packages