00212660047248
MON - SAT: 08 am - 17 pm
reservations@ecolodge-adventures.com

wycieczki quadami agadir

50,00 

Available

SKU: 4518 Category:

wycieczki quadami agadir

wycieczki quadami agadir ma na celu zbadanie okrążenia szeroko otwartych stref jazdy na quadach w Agadirze w zabawny i energetyzujący sposób przy użyciu zabawnej maszyny. napotkasz pośpiech podczas przejażdżki quadem Agadir ATV przez terytoria prowincji Berberów i krajobrazy przedsaharyjskie, a zakończysz to zaangażowanie podczas pysznego śniadania w stylu berberyjskim. Dlaczego nie dać sobie szansy na przygodę? Na popołudnie pełne akcji usiądź za kierownicą quada Agadir i ruszaj w drogę! Wydmy zapewniają idealną przestrzeń, w której nie zapomnisz uprawiać tej aktywności, czy to z rodziną, czy z przyjaciółmi.

 • Co obejmuje cena
 1. Bezpłatny odbiór z hotelu z Agadiru
 2. Bezpłatny transport powrotny do hotelu w Agadirze
 3. Transport klimatyzowany
 4. ​ półtorej godziny Quad Machine
 5. ​Herbata Mięta
 6. Przekąski
 7. ​Wszystkie podatki i opłaty wliczone w cenę

Jeśli jesteś fanem emocji, ta wycieczka jest dla Ciebie, ponieważ masz możliwość przejażdżki quadami Agadir w zróżnicowanym środowisku terenowym w scenerii otoczonej piaskiem marokańskiej plaży w magiczny sposób, tutaj będziesz jeździł między suchymi doliny rzeczne i nad surową strukturą, która doda Twojemu doświadczeniu nieopisanej świetności.

 • Uzyskaj czas ze swojego hotelu
 1. ​ Rano: 8:30 lub popołudnie: 14:00
 2. (Ta aktywność jest dostępna codziennie)

Quady w Agadir

Ta wycieczka rozpocznie się od tego, że przyjedziemy, aby odebrać Cię z miejsca, w którym przebywasz, jeśli jesteś w Agadirze lub Taghazout, lub najbliższego punktu, jeśli jesteś poza tym regionem, będziemy gościć Cię klimatyzowanym i wygodnym autobusem do zobacz i spokojnie zastanów się nad wspaniałością otaczających Cię widoków.

 • Punkt spotkania 
 1. odbiór i odbiór zi do hotelu w Agadirze
 2. – Powinieneś być w każdym razie 13 lat bardziej ugruntowany Aby jeździć na quadzie , do dzieci poniżej 13 roku życia musi dołączyć osoba dorosła lub jeden z naszych doradców, aby pomóc im podczas jazdy quadem .
 3.  Czy masz jakieś pytania? skontaktuj się z nami przez Whatsapp  kliknij tutaj 

Poznaj okolicę wokół siebie i jej berberyjską wioskę Tamraght, która nie widziała twarzy zmian od 200 lat. Wyobraź sobie to miejsce, w którym mieszkają starożytni Berberowie i którzy zachowują swoje zwyczaje i tradycje, takie jak herbata miętowa, którą będziesz skosztować, gdy cię ugoszczą. Następnie weź długi wdech, załóż kask i ruszaj na dreszczyk emocji w najbardziej niesamowitym środowisku wydm, aby jeździć na quadach Agadir .

 • Cechy działania
 1. Jazda na quadach w Saharan Terrain
 2. Przerwa na herbatę na śniadanie w stylu Berberów

jazda na quadach w agadirze

Zapewniamy, że zapewnimy Ci wszystkie środki bezpieczeństwa, oprócz najlepszego sprzętu, aby cieszyć się jazdą, której nie zapomnisz, od kasków po gogle, a nawet kurtki przeciwdeszczowe, nie pozwolimy, aby cokolwiek stało Ci na drodze, doskonała aktywność rodzinna, zabierz rodzinę na wycieczkę, której nie zapomną, ale dzieci muszą mieć ukończone 6 lat.

 • Czas powrotu do hotelu
 1. ​Rano : 12:00 lub popołudnie: 17:30
 2. ​3 godziny aktywności

Twoje doświadczenie rozpocznie się od zakwaterowania, a następnie jazdy na południe od Agadiru do miasta Berberów, aby spotkać się ze swoim przewodnikiem. Po zwięzłej prezentacji na trudnym terenie metod jazdy na quadach Agadiru , rozsądnej sesji zachęcającej i oddaniu okularów i ochraniaczy na głowę, będziesz przygotowywał się do wskoczenia na quada i rozpoczęcia przygody.

 • Informacja
 1. Miejsce rozpoczęcia — Miejsce odbioru
 2. ​Odbiór Twojego hotelu w Agadirze
 3. ​Lub Agadir Cruise Port ( Taghazout*, Tamraght*, Paradis Plage*, Aourir …)
 4. Dostępna jest również jazda na quadach Taghazout

Zaczynamy od przejazdu przez berberyjskie miasta i pola uprawne, tak jak przejeżdżamy przez lasy arganowe i figowe. Możesz nawet mieć okazję spotkać wędrowców, przechodząc przez promieniste piaskowe wzgórza.

 • Czego nie obejmuje cena
 1. – Napoje
 • Język wycieczki
 1. angielski, francuski

W drodze powrotnej do naszej początkowej sceny zatrzymamy się na ręcznie robione śniadanie w stylu berberyjskim, gdzie docenisz herbatę miętową z olejem arganowym i amlou (marokańską pastą orzechową), podobnie jak nektar z rodzimym chlebem budowlanym. Kiedy będziesz musiał naładować baterie, będziemy nadal sygnalizować start, spotkaj się z kierowcą, który odwiezie Cię z powrotem do hotelu. Ten półdniowy ruch zagwarantuje Ci najbardziej możliwą do wyobrażenia zabawę na 4 kołach maszyny . Wycieczki na quadach Surrey Agadir są komponowane w podobnym miejscu, a możliwość posiadania quada i powozu na podobne spotkanie jest dostępna. ​

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “wycieczki quadami agadir”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You have to be logged in to be able to add photos to your review.

Shopping cart
Sign in

No account yet?

Create an Account