00212660047248
MON - SAT: 08 am - 17 pm
reservations@ecolodge-adventures.com

Wycieczki po pustyni Agadir

50,00 

Available

SKU: 4508 Category:

Wycieczki po pustyni Agadir

Wybierz się na 1/2 Wycieczki po pustyni Agadir i ogromnych wydm na pustyni , znajdujących się około godziny przed Agadirem wzdłuż północnego Atlantyku. Na wycieczce na pustynię Agadiru zobaczysz i odkryjesz, a także radujesz się prawdziwą Saharą z dużymi wydmami .

 • Cechy wycieczki
 1. Ciesz się wydmami w Agadirze
 2. Pij marokańską herbatę miętową
 3. Zjedz Lunch Obiad
 4. Widoki panoramiczne

Po okresie jazdy w dół wschodniego wybrzeża Morza Rafy koralowe, przejeżdżając przez liczne miejscowości na trasie, wraz z lokacjami graniczących (Aourir i Tamraght) i rzeczywiście Banan Town, zatrzymamy się na wspaniały brunch w domu mieszkańca .

 • Notatka
 1. Ta podróż wymaga co najmniej 2 osób, podróżujący w pojedynkę będzie musiał sprawdzić dostępność przed dokonaniem rezerwacji.
 2. Czy masz jakieś pytania? skontaktuj się z nami przez Whatsapp kliknij tutaj 

Fizjoterapia staje się coraz bardziej popularna w łaźni piaskowej, w miejscowości Agadir Desert Trips , wśród osób poszukujących leczenia chorób reumatycznych i stawów. Szereg Marokańczyków i obcokrajowców przyjeżdża w tym celu w miesiącach letnich, a stało się znanym celem nie tylko na poziomie krajowym, ale także na poziomie globalnym.

 • Kto chce wypełnić go piaskiem do kąpieli, wykonaj następujące kroki
 • Przed zażyciem skonsultuj się z lekarzem
 • Właściwsze jest wybranie odpowiedniej pory na zasypywanie po godzinie trzeciej po południu
 • Nie przekraczać kwadransa pierwszego dnia zasypywania
 • Zasypywanie powinno być ograniczone do dolnej połowy korpusu, a nie do całego korpusu
 • Owiń się kocem, wychodząc z piasku, aby chronić swoje ciało przed prądami
 • Pij wystarczającą ilość wody, najlepiej umiarkowaną (nie wodę z lodówki itp.).
 • Chroń głowę przed promieniami słonecznymi w okresie zasypywania
 • Odpoczynek przez długi czas nie jest łatwy do pozbycia się potu
 • Na koniec weź ciepłą kąpiel, aby pozbyć się zanieczyszczeń piaskowych

Stacja Agadir Desert Tours , położona w prowincji Agadir , jest uważana, zgodnie z klasyfikacją amerykańskiego magazynu „National Geographic” w numerze sierpień-wrzesień, za piątą najlepszą globalną destynację dla turystyki medycznej; Jego gorący piasek, którego temperatura może przekraczać 40 stopni Celsjusza, daje uczucie ulgi osobom cierpiącym na bóle stawów i reumatyzm.

 • Co obejmuje cena
 1. Bezpłatny odbiór z hotelu z Agadiru
 2. Bezpłatny transport do hotelu z Agadiru
 3. Transport formowany pneumatycznie
 4. Herbata miętowa i przekąski
 5. Pyszne marokańskie Tajine
 6. Owoce sezonowe
 7. Zawiera wszystkie podatki i opłaty

Jasne , złote piaski , falujące w artystyczny sposób stworzone przez Stwórcę i ułożone w taki sposób, że ani największy artysta, ani największy twórca nie może ich w ten sposób ułożyć, a to tylko z wielkiej mocy Boga Wszechmogącego, w jego falistej fali , w swoim blasku otuchy i ciszy, nieskazitelny spokój, Jego spokój nie jest zakłócany przez znaki stóp, po których chodzi, ponieważ zachowuje swój blask i blask we wszystkich okolicznościach i warunkach.

Ile koni ten piasek niósł biegnąc do bitew, a ile wierszy, które słyszałem improwizowanych przez największych poetów epoki przedislamskiej na swoich piaskach, inspirowanych jego ciepłem, mnóstwem miłości, nostalgii i tęsknoty za ukochanym, jej głosem i jej dom. Jakby na każdym kroku, gdy stanęli na jego gruncie, ziarnka piasku powoli wypływały w ich żyłach, promieniując całą tą miłością i ciepłem.

Pustynna wycieczka w Agadirze

Nawet roślina podróżująca na pustyni Agadir Sahara  , która rośnie w tym suchym środowisku, pasuje do wszystkich proporcji w swojej specyfikacji, a jedną z najbardziej znanych roślin jest kaktus. Mówi do każdego człowieka: Musisz dawać nawet w najtrudniejszych okolicznościach, bądź bezpieczną przystanią, aby zapomnieć o bólu i zmartwieniach.

Te rośliny i te piaski wypełniają pustynię głębokimi wartościami, które musi pojąć każda wnikliwa spryt Boskich stworzeń i jego wielka kreatywność w tym, co stworzył. W najbliższych dniach powstrzymajmy się od przedstawiania go w sposób negatywny, który go krzywdzi i pomniejsza jego znaczenie i znaczenie w życiu.

 • Obszar odbioru
 1. ​Twój hotel w Agadirze
 2. ​Lub Agadir Cruise Port lub Taghazout, Tamraght, Paradis Plage, Aourir.
 3. Jest to kolejna wersja tej wycieczki, jeśli zatrzymasz się w Taghazout, zwana wycieczką po pustyni Taghazout 

Gwiazdy świecą na niebie pustyni Gwiazdy we wszystkich swoich stanach, w każdych warunkach i wszędzie, gdzie są widziane, dają promyk nadziei i promyk ciepła, pomimo swoich niewielkich rozmiarów i oddalenia ich miejsca.

Nocne gwiazdy na pustynnym niebie, świecące jasnozłotym kolorem w ciemności nocy, odbijały się na pustyni ukrytym blaskiem, który jest nieczuły dla wrażliwego, czułego serca, czułego serca i w każdym błysku gwiazda: szept miłości, dreszcz tęsknoty, a może łza nieobecnych, I płonące serce tęsknoty za rodziną i bliskimi, w którym są listy miłosne, pożegnalne i tęsknotowe, niesione przez ludzi patrząc na nich.

 • Czas trwania wycieczki
 1. Wycieczka półdniowa

Magia gwiazd na pustynnym niebie jest niczym innym jak magia świeżych wiosennych róż w kwitnącym sadzie ozdobionym najpiękniejszymi kolorami wiosny. Z wielką jasnością i swoją jasnością oświeca ciemność wygasłych serc zmęczenia, złudzenia i smutku oraz oświetla ścieżkę tych, którzy odeszli od prawości i przewodnictwa.

 • Godzina odbioru
 1. ​Godzina druga pod wieczór
 2. (Ta wycieczka jest dostępna codziennie – dostępna od jutra pod wieczór) ​

Widzisz noc na pustyni Agadiru wciąż cichą, jakby obserwował ludzi w ciszy, pozwalając im transmitować to, co jest w nich, i to, co dzień wypełnił ich serca i umysły problemami i trudnościami, kiedy on jest nieruchomy. To nic innego jak blask gwiazd na niebie, który sprawia, że ​​cisza nocy na pustyni jest bardziej zmysłowa i emocjonalna.

 • Koszt w marokańskiej walucie
 1. 400 MAD/DOROSŁYCH (11<->99) (40€)

Pustynia , noc i gwiazdy. Kiedy zbierzesz te słowa, człowiek czuje się komfortowo, więc jak jeśli żyje nimi w rzeczywistości, jak dotknie tego uczucia, w rzeczywistości otworzą się przed nim horyzonty myślenia, zapomni o swoich zmartwieniach, a jego ból zniknie, wszystkie troski życia, które zajmują jego umysł, znikną, bo na pustyni i na niebie Horyzont jest daleko, a to, co jest w gwiazdach, jest wyjątkowym światłem, więc ma się wrażenie, że jest w zbudowanym pałacu, mieniącym się jasne żółte światła.

 • Czego nie obejmuje cena
 1. Napoje gazowane i woda mineralna (1 €/butelka)

Niesprawiedliwe jest myślenie, że pustynia jest jałowym miejscem, w którym nie ma życia ani wody, że jest przyczyną upałów, pragnienia, głodu i strat oraz że jest źródłem węży i ​​drapieżnych zwierząt. Śpiew, a ponieważ piękno jesieni to kraina ze złotymi liśćmi, tylko ludzie muszą zobaczyć to piękno i żyć nim, aby się tego trzymać.

 • Czas powrotu
 1. Około 19H00

Jak tylko człowiek opowiada o pięknie pustyni , chce powtórzyć tę sprawę, ponieważ człowiek często potrzebuje samotności, spokoju i otuchy, a wszystko to znajduje się na pustyni i jej piasku, w nocy i gwiazdy pustyni, o zachodzie słońca i cieple pustyni. Jest to raczej piękno rozprowadzane w każdym miejscu i na każdym miejscu stworzonym przez Boga Wszechmogącego, a ludzie muszą jedynie szukać piękna i je rozumieć.

Następnie udaj się na Saharę (Big Dunes ) dalej na brunch, przy którym duże wydmy łączą wschodnie wybrzeże. Twoja podróż do miejsca zakwaterowania odbędzie się około godziny 19:00 . Wycieczka na pustynię Agadir jest dostępna codziennie.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Wycieczki po pustyni Agadir”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You have to be logged in to be able to add photos to your review.

Shopping cart
Sign in

No account yet?

Create an Account