Marrakesz wycieczki quadem

Original price was: 70 €.Current price is: 50 €.

Categories: SKU: 4530
Share This Tour, Choose Your Platform!

Marrakesz wycieczki quadem

Z Marrakesz wycieczki quadem odkryjesz uroki gajów palmowych i okolicznych wiosek na quadach w Marrakeszu . Ecolodge Adventures zapewnia 2,30-godzinną przejażdżkę przez wyjątkową i oszałamiającą okolicę, dającą możliwość odkrycia wyjątkowego piękna okolicy. Gaj palmowy znajduje się w bardzo pięknym miejscu, gdzie w pustynnym klimacie można jeździć na quadach w Marrakeszu .

 • Najważniejsze
 1. Jazda na quadach w Saharan Terrain
 2. Przerwa na herbatę na śniadanie w stylu Berberów
 3. Informacje o wycieczce
 4. Miejsce rozpoczęcia – Miejsce odbioru
 5. ​Odbiór Twojego hotelu w Marrakeszu
 6. ​Lub riady w Marrakeszu lub w pobliżu riadów

Będziesz cieszyć się pustynią quad Marrakech i kulturą oraz zobaczyć styl życia miejscowej ludności, witając się w wioskach, w których tradycje są starannie zachowane. Podczas tej przygody będziesz dzielić przerwę na herbatę w przepięknej scenerii. Cena Quad Biking Marrakech to najlepsza oferta na niesamowite wrażenia.

 • Co zawiera cena
 1. Bezpłatny odbiór z hotelu z Marrakeszu
 2. Bezpłatny transport powrotny do hotelu w Marrakeszu
 3. Transport klimatyzowany
 4. ​ półtorej godziny Quad Machine
 5. ​Herbata Mięta
 6. Przekąski
 7. ​Wszystkie podatki i opłaty wliczone w cenę

Twoja wycieczka quadem po Marrakeszu rozpocznie się od odbioru z hotelu lub spotkania z kierowcą w pobliżu riadu w pobliskim miejscu spotkania, jadąc na południe od Marrakeszu wypożyczalnią quadów do miasta Berberów, aby spotkać się z przewodnikiem. Po zwięzłej prezentacji na temat metod wycieczki quadem po Marrakeszu w trudnym terenie  , rozsądnej sesji zachęcającej i oddaniu okularów i ochraniaczy na głowę, przygotujesz się do wskoczenia na swój quad w Marrakeszu  i rozpoczęcia przygody.

 • Notatka
 1. Powinieneś być w każdym razie 13 lat bardziej ugruntowany Aby jeździć na quadzie , do dzieci poniżej 13 roku życia musi dołączyć osoba dorosła lub jeden z naszych doradców, aby pomóc im podczas jazdy quadem.
 2. Czy masz jakieś pytania? skontaktuj się z nami przez Whatsapp kliknij tutaj 

Jazda na quadach w Marrakeszu

Zaczniesz od jazdy przez gaje palmowe i pola uprawne w Marrakeszu, podobnie jak przejeżdżając przez palmy i lasy figowe. Możesz nawet mieć okazję spotkać wędrowców, przechodząc przez promieniste piaskowe wzgórza.

 • Koszt w marokańskiej walucie
 1. 500 MAD / Quad  (50€)
 2. (Wiarygodność 2 osób na jednym quadzie, 2 osoby na 1 quadzie = 650 MAD)
 3. ​Hotel pcik Rano: 9:00 lub popołudnie: 14:00
 4. (Ta aktywność jest dostępna codziennie)
 5. ​ Powrót Rano: 13:00 lub popołudnie: 17:30

W drodze powrotnej do początkowego etapu będziesz miał przerwę na ręcznie robione śniadanie w stylu berberyjskim, gdzie docenisz herbatę miętową, podobnie jak nektar z rodzimego chleba. Kiedy będziesz musiał naładować akumulatory, będziemy nadal sygnalizować start, spotkaj się z kierowcą, który odwiezie Cię z powrotem do hotelu.

 • Długość działalności
 1. ​3 godziny aktywności

Ten półdniowy ruch zagwarantuje Ci najbardziej wyobrażalną zabawę podczas Marrakech Palmeraie Quad Biking Surrey Tour w Marrakeszuquada   w Marrakeszu są skomponowane w podobnym miejscu, a prawdopodobieństwo posiadania quada Maroko Marrakech zgromadzenie jest dostępne. ​

Dzieci w wieku 14 lat i starsze mogą jeździć quadem Marrakesz bez prawa jazdy, a dzieci poniżej 14 lat mogą dzielić quad z jedną osobą dorosłą za dodatkowe 100 dirhamów. jeśli jesteście grupą i macie dzieci i chcecie jeździć powoli, to nigdy nie będzie problemem, doświadczenie quada w Marrakeszu zrobi to za Was.

Got questions about our tours? Shoot us a message here on Email! We’re here to help make your adventure unforgettable.

tourists reviews

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Marrakesz wycieczki quadem”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

related packages