00212660047248
MON - SAT: 08 am - 17 pm
reservations@ecolodge-adventures.com

Marrakesz wycieczki quadem

50,00 

Available

SKU: 4530 Category:

Marrakesz wycieczki quadem

Z Marrakesz wycieczki quadem odkryjesz uroki gajów palmowych i okolicznych wiosek na quadach w Marrakeszu . Ecolodge Adventures zapewnia 2,30-godzinną przejażdżkę przez wyjątkową i oszałamiającą okolicę, dającą możliwość odkrycia wyjątkowego piękna okolicy. Gaj palmowy znajduje się w bardzo pięknym miejscu, gdzie w pustynnym klimacie można jeździć na quadach w Marrakeszu .

 • Najważniejsze
 1. Jazda na quadach w Saharan Terrain
 2. Przerwa na herbatę na śniadanie w stylu Berberów
 3. Informacje o wycieczce
 4. Miejsce rozpoczęcia – Miejsce odbioru
 5. ​Odbiór Twojego hotelu w Marrakeszu
 6. ​Lub riady w Marrakeszu lub w pobliżu riadów

Będziesz cieszyć się pustynią quad Marrakech i kulturą oraz zobaczyć styl życia miejscowej ludności, witając się w wioskach, w których tradycje są starannie zachowane. Podczas tej przygody będziesz dzielić przerwę na herbatę w przepięknej scenerii. Cena Quad Biking Marrakech to najlepsza oferta na niesamowite wrażenia.

 • Co zawiera cena
 1. Bezpłatny odbiór z hotelu z Marrakeszu
 2. Bezpłatny transport powrotny do hotelu w Marrakeszu
 3. Transport klimatyzowany
 4. ​ półtorej godziny Quad Machine
 5. ​Herbata Mięta
 6. Przekąski
 7. ​Wszystkie podatki i opłaty wliczone w cenę

Twoja wycieczka quadem po Marrakeszu rozpocznie się od odbioru z hotelu lub spotkania z kierowcą w pobliżu riadu w pobliskim miejscu spotkania, jadąc na południe od Marrakeszu wypożyczalnią quadów do miasta Berberów, aby spotkać się z przewodnikiem. Po zwięzłej prezentacji na temat metod wycieczki quadem po Marrakeszu w trudnym terenie  , rozsądnej sesji zachęcającej i oddaniu okularów i ochraniaczy na głowę, przygotujesz się do wskoczenia na swój quad w Marrakeszu  i rozpoczęcia przygody.

 • Notatka
 1. Powinieneś być w każdym razie 13 lat bardziej ugruntowany Aby jeździć na quadzie , do dzieci poniżej 13 roku życia musi dołączyć osoba dorosła lub jeden z naszych doradców, aby pomóc im podczas jazdy quadem.
 2. Czy masz jakieś pytania? skontaktuj się z nami przez Whatsapp kliknij tutaj 

Jazda na quadach w Marrakeszu

Zaczniesz od jazdy przez gaje palmowe i pola uprawne w Marrakeszu, podobnie jak przejeżdżając przez palmy i lasy figowe. Możesz nawet mieć okazję spotkać wędrowców, przechodząc przez promieniste piaskowe wzgórza.

 • Koszt w marokańskiej walucie
 1. 500 MAD / Quad  (50€)
 2. (Wiarygodność 2 osób na jednym quadzie, 2 osoby na 1 quadzie = 650 MAD)
 3. ​Hotel pcik Rano: 9:00 lub popołudnie: 14:00
 4. (Ta aktywność jest dostępna codziennie)
 5. ​ Powrót Rano: 13:00 lub popołudnie: 17:30

W drodze powrotnej do początkowego etapu będziesz miał przerwę na ręcznie robione śniadanie w stylu berberyjskim, gdzie docenisz herbatę miętową, podobnie jak nektar z rodzimego chleba. Kiedy będziesz musiał naładować akumulatory, będziemy nadal sygnalizować start, spotkaj się z kierowcą, który odwiezie Cię z powrotem do hotelu.

 • Długość działalności
 1. ​3 godziny aktywności

Ten półdniowy ruch zagwarantuje Ci najbardziej wyobrażalną zabawę podczas Marrakech Palmeraie Quad Biking Surrey Tour w Marrakeszuquada   w Marrakeszu są skomponowane w podobnym miejscu, a prawdopodobieństwo posiadania quada Maroko Marrakech zgromadzenie jest dostępne. ​

Dzieci w wieku 14 lat i starsze mogą jeździć quadem Marrakesz bez prawa jazdy, a dzieci poniżej 14 lat mogą dzielić quad z jedną osobą dorosłą za dodatkowe 100 dirhamów. jeśli jesteście grupą i macie dzieci i chcecie jeździć powoli, to nigdy nie będzie problemem, doświadczenie quada w Marrakeszu zrobi to za Was.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Marrakesz wycieczki quadem”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You have to be logged in to be able to add photos to your review.

Shopping cart
Sign in

No account yet?

Create an Account