00212660047248
MON - SAT: 08 am - 17 pm
reservations@ecolodge-adventures.com

Marrakesz Jazda na wielbłądach

30,00 

Available

SKU: 4555 Category:

Marrakesz Jazda na wielbłądach

Twoja Marrakesz Jazda na wielbłądach rozpocznie się piękną przejażdżką od 10 rano do 16 do palmy Marrakeszu, przejażdżki na wielbłądach w Marrakeszu położonym na północ od Marrakeszu , idealnej i spokojnej okolicy z ponad 150 000 palm, znajdziesz wielbłądy na piękne wielbłąd. palmeraie Marrakech przejażdżka na wielbłądzie to najlepsza rzecz do zrobienia w Marrakeszu. Zapraszamy na przejażdżkę na wielbłądach Tour w palmeraie Marrakesz .

 • Co jest zawarte
 1. Bezpłatny odbiór z hotelu?
 2. Bezpłatna usługa zwrotu do hotelu
 3. Transport klimatyzowany
 4. herbata miętowa
 5. Najlepsza przejażdżka na wielbłądach w Marrakeszu 
 6. Wszystkie podatki i opłaty wliczone w cenę

Jazda na wielbłądach palmeraie Marrakech jest piękna i wygodna w wyjątkowym miejscu i pokochasz tę stronę i zobaczysz ludzi na górze oraz naturalne i piękne krajobrazy. Będziesz miał wspaniałe wrażenia, które będą dla Ciebie niezapomniane! nasza oferta toNAJLEPSZE wycieczki na wielbłądach w Marrakeszu.

 • Najważniejsze
 1. Odkryj gaj palmowy w Marrakeszu na grzbiecie wielbłąda
 2. Ciesz się pięknym miejscem przy wielbłądzie
 3. Odkryj tradycyjne wioski i wizytę w zielonej palmie

TOP 10 przejażdżek na wielbłądach w Marrakeszu

Zaledwie kilka kilometrów na północ od Medyny, pustynia Marrakeszu, na której można jeździć na wielbłądach,  jest obowiązkowym punktem podczas pobytu w mieście. Między naturą a nowoczesnością przyciąga wielu turystów z różnych powodów. Rzeczywiście, zwiedzanie Gaju Palmowego w Marrakeszu to przede wszystkim okazja do poznania marokańskiej flory i fauny, gubiąc się pośród prawie 100 000 palm . Ale jest to również popularne miejsce dla miłośników golfa i osób szukających relaksującego pobytu, w jednej z hotelowych rezydencji z basenem, spa i modnymi barami. Marrakech Camel trek i Marrakech Quad Biking to najbardziej 2 atrakcje i wycieczki w Palmeraie.

 • Notatka
 1. Podróż jest dostępna codziennie, aby uzyskać więcej informacji, po prostu powiadom nas przez WhatsApp. Ta podróż wymaga tylko 1 osoby, podróżujący w pojedynkę powinni zostać powiadomieni przez WhatsApp przed dokonaniem rezerwacji.
 2. Czy masz jakieś pytania? skontaktuj się z nami przez Whatsapp kliknij tutaj

Przejażdżka na wielbłądzie o zachodzie słońca Marrakesz  od wieków odgrywa ważną rolę gospodarczo, społecznie i ekologicznie. Jest częścią historii Marrakeszu i stanowi dziedzictwo przyrodnicze i kulturowe. Ten ostatni wyróżnia się niejednorodnością palm, co czyni go rezerwatem dużego i dość zróżnicowanego stada genetycznego. Jednak wpływ różnych bezpośrednich lub pośrednich działań człowieka wynikających ze wzrostu populacji i rozwoju gospodarczego przyczynił się do degradacji tego dziedzictwa. Upewnij się, że Twoje doświadczenie będzie NAJLEPSZYM Marrakech Camel Rides .

 • Czas trwania wycieczki
 1. 2 godziny aktywności

Władze i rada miasta podjęły, z inicjatywy Fundacji Mohammeda VI na rzecz Ochrony i Ochrony Środowiska, obszerny program ochrony i rozwoju Palmeraie. Kilku interesariuszy miejskich, organizacji badawczo-rozwojowych, badaczy i osób ze społeczeństwa obywatelskiego przyłączyło się do tych wysiłków.

Tory wyścigów na wielbłądach w lokalizacji Marrakesz

Aby wesprzeć ten impet, firma Ciments du Maroc podpisała umowę partnerską z obserwatorium wielbłądów Sahara Marrakech  w sprawie wdrożenia i rewitalizacji osi projektu ochrony i rozwoju gaju palmowego w Marrakeszu . Zgodnie z warunkami niniejszej umowy, Ecolodge Adventures zobowiązało się do:

 • Przeprowadzić szereg operacji w celu zwalczania zjawiska proliferacji toreb foliowych w gaju palmowym w Marrakeszu
 • Organizowanie kampanii uświadamiających na temat różnych niebezpieczeństw związanych z używaniem toreb plastikowych i ich proliferacji oraz promowanie na poziomie lokalnym demonstracji i wydarzeń o charakterze ekologicznym
 • Znajdź inne alternatywy dla stosowania plastikowych toreb i opracuj nowe formuły ich recyklingu, we współpracy z innymi lokalnymi podmiotami
 • Spalić plastikowe torby zebrane w piecach fabryk Ciments du Maroc

Gaj Palmowy w Marrakeszu , z dala od zgiełku Medyny, pozostaje miejscem uprzywilejowanym, które bez względu na powód wizyty nie pozostawi Cię obojętnym. Więc koniecznie zatrzymaj się i postępuj zgodnie z przewodnikiem!

 • Odbiór z hotelu?
 1. Recepcja Twojego hotelu w Marakeszu
 2. Lub riady w Marrakeszu lub w pobliżu?

Marrakech Camel Riding trwa 2 godziny, w tym odbiór i dowóz do hotelu, jeśli złożysz riad, umówimy się na pobliskie miejsce spotkania, aby spotkać się z kierowcą. Lepiej nosić buty/treningi i długie spodnie podczas wycieczki na wielbłądach do Marrakeszu .

 • Język wycieczki
 1. angielski francuski arabski

Należy pamiętać, że wielbłądy w Marrakeszu są bardzo słodkie i przyjazne, co oznacza, że ​​nie musisz się o nie martwić ani być ich świadomym i że żyją w bardzo dobrych warunkach i co tydzień poddają się kontroli lekarskiej.

 • Czas odbioru z hotelu?
 1. 10:00 lub 16:00
 2. (   Ta aktywność jest dostępna codziennie)

Wędrówka na wielbłądach na pustyni Agafay lub przejażdżka na wielbłądach o zachodzie słońca  w gaju palmowym w Marrakeszu jest również możliwa codziennie o 8:30 lub o17:00.przejażdżka na wielbłądzie. Rezerwacja sesji nawielbłądachMarrakeszujest bardzo prosta i łatwa. Możesz zarezerwować online tutaj na tej stronie, klikając przycisk Zarezerwuj teraz (zielony przycisk powyżej) i zapłać kartą kredytową lub PayPal ) lub możesz potwierdzić swoją rezerwację za pomocą aplikacji jak wspomnieliśmy wcześniej, a następnie możesz zapłacić gotówką.

Najlepsze przejażdżki na wielbłądach w Maroku

Do nauki jazdy na wielbłądach należy wykorzystać kompetentnego trenera , który może ograniczyć wszelkie niewłaściwe praktyki, zanim zakorzenią się w uczniu, z poradami, jak unikać tych błędów, a także zachętą i radą dotyczącą zachowania bezpieczeństwa i komfortu podczas uprawiania tego sportu, orazwielbłądach w Marrakeszu jest sprawą Nie można się tego nauczyć poprzez książkę, stronę internetową lub film, ale raczej należy ją przećwiczyć w praktyczny sposób, a aby nauczyć sięjazdy na wielbłądach w Marrakeszu, należy postępować zgodnie z następującymi krokami:

 • Przed jazdą na wielbłądzie: Musisz nauczyć się rzeczy, które pomogą radzić sobie z wielbłądem przed jazdą na nim, takich jak: nauka bezpiecznego i odpowiedniego wiązania go oraz dbania o niego.
 • Naucz się zakładać siodło i uzdę .
 • Jazda: Camel musi być przygotowany do jazdy, ustabilizowany i prawidłowo siedzieć podczas jazdy.
 • Chodzenie: Kiedy zaczniesz chodzić, osoba poczuje się niezrównoważona i nie będzie w stanie kontrolować swojego ciała jak zwykle i może uznać, że jest to trudniejsze niż się spodziewał. 
 • Jogging lub jogging: Wraz z uprawianiem tego sportu i treningiem na jeździe na wielbłądach , wzrasta pewność siebie i umiejętności danej osoby, a nadszedł właściwy czas na naukęjazdy na wielbłądach, oprócz biegania i biegania.
 • Bezpieczeństwo: Bezpieczeństwonie jest umiejętnością jazdy konnej, ale jest niezbędne, gdy ma się z nią do czynienia, a trener zwykle przypomina podstawowe rzeczy podczasjazdy na wielbłądzie, aby zachować bezpieczeństwo.
 • Postępowanie w sytuacjach awaryjnych: Problemy związane z upadkiem lub innymi sytuacjami awaryjnymi są poznawane po przezwyciężeniu wyżej wymienionych podstaw i konieczne jest, aby jeździec nosił odpowiedni kask i buty do jazdy na wielbłądzie .
 • Opieka nad Wielbłądem :sięWielbłądemdługo po zakończeniu jego zadania i zapewnić mu komfort, aby nie czuł się nieswojo podczas obcowania z nim.

Przejażdżka na wielbłądach w Marrakeszu

Jazda na wielbłądach w Marrakeszu zakończy się transportem do hotelu lub na słynnym placu Dżemaa al-Fina, pamiętaj, że niektóre riady nie są dostępne dla samochodów, więc odbierzemy i zrzucimy ofertę yo7u w najbliższym punkcie Twojego riadu w Marrakeszu. Będziemy do Państwa dyspozycji zawsze i możesz skontaktować się z nami o każdej porze 24/24 i 7/7.

Nie przegap tego doświadczenia, możesz zarezerwować tutaj online, bardzo łatwo za pomocą karty kredytowej lub PayPal, przejażdżka na wielbłądach w Marrakeszu Palmeraie jest codziennie dostępna i możesz zarezerwować w ostatnich minutach bez żadnego problemu, nie musisz nic robić po dokonaniu rezerwacji niezwłocznie skontaktujemy się z Tobą.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Marrakesz Jazda na wielbłądach”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You have to be logged in to be able to add photos to your review.

Shopping cart
Sign in

No account yet?

Create an Account