Marrakesz Jazda na wielbłądach

Original price was: 40 €.Current price is: 30 €.

Categories: SKU: 4555
Share This Tour, Choose Your Platform!

Marrakesz Jazda na wielbłądach

Twoja Marrakesz Jazda na wielbłądach rozpocznie się piękną przejażdżką od 10 rano do 16 do palmy Marrakeszu, przejażdżki na wielbłądach w Marrakeszu położonym na północ od Marrakeszu , idealnej i spokojnej okolicy z ponad 150 000 palm, znajdziesz wielbłądy na piękne wielbłąd. palmeraie Marrakech przejażdżka na wielbłądzie to najlepsza rzecz do zrobienia w Marrakeszu. Zapraszamy na przejażdżkę na wielbłądach Tour w palmeraie Marrakesz .

 • Co jest zawarte
 1. Bezpłatny odbiór z hotelu?
 2. Bezpłatna usługa zwrotu do hotelu
 3. Transport klimatyzowany
 4. herbata miętowa
 5. Najlepsza przejażdżka na wielbłądach w Marrakeszu 
 6. Wszystkie podatki i opłaty wliczone w cenę

Jazda na wielbłądach palmeraie Marrakech jest piękna i wygodna w wyjątkowym miejscu i pokochasz tę stronę i zobaczysz ludzi na górze oraz naturalne i piękne krajobrazy. Będziesz miał wspaniałe wrażenia, które będą dla Ciebie niezapomniane! nasza oferta toNAJLEPSZE wycieczki na wielbłądach w Marrakeszu.

 • Najważniejsze
 1. Odkryj gaj palmowy w Marrakeszu na grzbiecie wielbłąda
 2. Ciesz się pięknym miejscem przy wielbłądzie
 3. Odkryj tradycyjne wioski i wizytę w zielonej palmie

TOP 10 przejażdżek na wielbłądach w Marrakeszu

Zaledwie kilka kilometrów na północ od Medyny, pustynia Marrakeszu, na której można jeździć na wielbłądach,  jest obowiązkowym punktem podczas pobytu w mieście. Między naturą a nowoczesnością przyciąga wielu turystów z różnych powodów. Rzeczywiście, zwiedzanie Gaju Palmowego w Marrakeszu to przede wszystkim okazja do poznania marokańskiej flory i fauny, gubiąc się pośród prawie 100 000 palm . Ale jest to również popularne miejsce dla miłośników golfa i osób szukających relaksującego pobytu, w jednej z hotelowych rezydencji z basenem, spa i modnymi barami. Marrakech Camel trek i Marrakech Quad Biking to najbardziej 2 atrakcje i wycieczki w Palmeraie.

 • Notatka
 1. Podróż jest dostępna codziennie, aby uzyskać więcej informacji, po prostu powiadom nas przez WhatsApp. Ta podróż wymaga tylko 1 osoby, podróżujący w pojedynkę powinni zostać powiadomieni przez WhatsApp przed dokonaniem rezerwacji.
 2. Czy masz jakieś pytania? skontaktuj się z nami przez Whatsapp kliknij tutaj

Przejażdżka na wielbłądzie o zachodzie słońca Marrakesz  od wieków odgrywa ważną rolę gospodarczo, społecznie i ekologicznie. Jest częścią historii Marrakeszu i stanowi dziedzictwo przyrodnicze i kulturowe. Ten ostatni wyróżnia się niejednorodnością palm, co czyni go rezerwatem dużego i dość zróżnicowanego stada genetycznego. Jednak wpływ różnych bezpośrednich lub pośrednich działań człowieka wynikających ze wzrostu populacji i rozwoju gospodarczego przyczynił się do degradacji tego dziedzictwa. Upewnij się, że Twoje doświadczenie będzie NAJLEPSZYM Marrakech Camel Rides .

 • Czas trwania wycieczki
 1. 2 godziny aktywności

Władze i rada miasta podjęły, z inicjatywy Fundacji Mohammeda VI na rzecz Ochrony i Ochrony Środowiska, obszerny program ochrony i rozwoju Palmeraie. Kilku interesariuszy miejskich, organizacji badawczo-rozwojowych, badaczy i osób ze społeczeństwa obywatelskiego przyłączyło się do tych wysiłków.

Tory wyścigów na wielbłądach w lokalizacji Marrakesz

Aby wesprzeć ten impet, firma Ciments du Maroc podpisała umowę partnerską z obserwatorium wielbłądów Sahara Marrakech  w sprawie wdrożenia i rewitalizacji osi projektu ochrony i rozwoju gaju palmowego w Marrakeszu . Zgodnie z warunkami niniejszej umowy, Ecolodge Adventures zobowiązało się do:

 • Przeprowadzić szereg operacji w celu zwalczania zjawiska proliferacji toreb foliowych w gaju palmowym w Marrakeszu
 • Organizowanie kampanii uświadamiających na temat różnych niebezpieczeństw związanych z używaniem toreb plastikowych i ich proliferacji oraz promowanie na poziomie lokalnym demonstracji i wydarzeń o charakterze ekologicznym
 • Znajdź inne alternatywy dla stosowania plastikowych toreb i opracuj nowe formuły ich recyklingu, we współpracy z innymi lokalnymi podmiotami
 • Spalić plastikowe torby zebrane w piecach fabryk Ciments du Maroc

Gaj Palmowy w Marrakeszu , z dala od zgiełku Medyny, pozostaje miejscem uprzywilejowanym, które bez względu na powód wizyty nie pozostawi Cię obojętnym. Więc koniecznie zatrzymaj się i postępuj zgodnie z przewodnikiem!

 • Odbiór z hotelu?
 1. Recepcja Twojego hotelu w Marakeszu
 2. Lub riady w Marrakeszu lub w pobliżu?

Marrakech Camel Riding trwa 2 godziny, w tym odbiór i dowóz do hotelu, jeśli złożysz riad, umówimy się na pobliskie miejsce spotkania, aby spotkać się z kierowcą. Lepiej nosić buty/treningi i długie spodnie podczas wycieczki na wielbłądach do Marrakeszu .

 • Język wycieczki
 1. angielski francuski arabski

Należy pamiętać, że wielbłądy w Marrakeszu są bardzo słodkie i przyjazne, co oznacza, że ​​nie musisz się o nie martwić ani być ich świadomym i że żyją w bardzo dobrych warunkach i co tydzień poddają się kontroli lekarskiej.

 • Czas odbioru z hotelu?
 1. 10:00 lub 16:00
 2. (   Ta aktywność jest dostępna codziennie)

Wędrówka na wielbłądach na pustyni Agafay lub przejażdżka na wielbłądach o zachodzie słońca  w gaju palmowym w Marrakeszu jest również możliwa codziennie o 8:30 lub o17:00.przejażdżka na wielbłądzie. Rezerwacja sesji nawielbłądachMarrakeszujest bardzo prosta i łatwa. Możesz zarezerwować online tutaj na tej stronie, klikając przycisk Zarezerwuj teraz (zielony przycisk powyżej) i zapłać kartą kredytową lub PayPal ) lub możesz potwierdzić swoją rezerwację za pomocą aplikacji jak wspomnieliśmy wcześniej, a następnie możesz zapłacić gotówką.

Najlepsze przejażdżki na wielbłądach w Maroku

Do nauki jazdy na wielbłądach należy wykorzystać kompetentnego trenera , który może ograniczyć wszelkie niewłaściwe praktyki, zanim zakorzenią się w uczniu, z poradami, jak unikać tych błędów, a także zachętą i radą dotyczącą zachowania bezpieczeństwa i komfortu podczas uprawiania tego sportu, orazwielbłądach w Marrakeszu jest sprawą Nie można się tego nauczyć poprzez książkę, stronę internetową lub film, ale raczej należy ją przećwiczyć w praktyczny sposób, a aby nauczyć sięjazdy na wielbłądach w Marrakeszu, należy postępować zgodnie z następującymi krokami:

 • Przed jazdą na wielbłądzie: Musisz nauczyć się rzeczy, które pomogą radzić sobie z wielbłądem przed jazdą na nim, takich jak: nauka bezpiecznego i odpowiedniego wiązania go oraz dbania o niego.
 • Naucz się zakładać siodło i uzdę .
 • Jazda: Camel musi być przygotowany do jazdy, ustabilizowany i prawidłowo siedzieć podczas jazdy.
 • Chodzenie: Kiedy zaczniesz chodzić, osoba poczuje się niezrównoważona i nie będzie w stanie kontrolować swojego ciała jak zwykle i może uznać, że jest to trudniejsze niż się spodziewał. 
 • Jogging lub jogging: Wraz z uprawianiem tego sportu i treningiem na jeździe na wielbłądach , wzrasta pewność siebie i umiejętności danej osoby, a nadszedł właściwy czas na naukęjazdy na wielbłądach, oprócz biegania i biegania.
 • Bezpieczeństwo: Bezpieczeństwonie jest umiejętnością jazdy konnej, ale jest niezbędne, gdy ma się z nią do czynienia, a trener zwykle przypomina podstawowe rzeczy podczasjazdy na wielbłądzie, aby zachować bezpieczeństwo.
 • Postępowanie w sytuacjach awaryjnych: Problemy związane z upadkiem lub innymi sytuacjami awaryjnymi są poznawane po przezwyciężeniu wyżej wymienionych podstaw i konieczne jest, aby jeździec nosił odpowiedni kask i buty do jazdy na wielbłądzie .
 • Opieka nad Wielbłądem :sięWielbłądemdługo po zakończeniu jego zadania i zapewnić mu komfort, aby nie czuł się nieswojo podczas obcowania z nim.

Przejażdżka na wielbłądach w Marrakeszu

Jazda na wielbłądach w Marrakeszu zakończy się transportem do hotelu lub na słynnym placu Dżemaa al-Fina, pamiętaj, że niektóre riady nie są dostępne dla samochodów, więc odbierzemy i zrzucimy ofertę yo7u w najbliższym punkcie Twojego riadu w Marrakeszu. Będziemy do Państwa dyspozycji zawsze i możesz skontaktować się z nami o każdej porze 24/24 i 7/7.

Nie przegap tego doświadczenia, możesz zarezerwować tutaj online, bardzo łatwo za pomocą karty kredytowej lub PayPal, przejażdżka na wielbłądach w Marrakeszu Palmeraie jest codziennie dostępna i możesz zarezerwować w ostatnich minutach bez żadnego problemu, nie musisz nic robić po dokonaniu rezerwacji niezwłocznie skontaktujemy się z Tobą.

Got questions about our tours? Shoot us a message here on WhatsApp! We’re here to help make your adventure unforgettable.

tourists reviews

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Marrakesz Jazda na wielbłądach”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

related packages