00212660047248
MON - SAT: 08 am - 17 pm
reservations@ecolodge-adventures.com
Marrakesz Jazda na wielbłądach
Marrakesz Jazda na wielbłądach Original price was: 40,00 €.Current price is: 30,00 €.

Transfery z lotniska w Agadirze

20,00 

Available

SKU: 4565 Category:

Transfery z lotniska w Agadirze

Poznaj Transfery z lotniska w Agadirze bezpieczne i niezawodne prywatne usługi z międzynarodowego lotniska Agadir Al Masira do hotelu w Agadirze lub z hotelu w Agadirze na lotnisko Agadir . Wybierz jednokierunkowe lotnisko lub jednokierunkową aktywność. Powitaj swojego szofera , który trzyma transparent z Twoim nazwiskiem. W przypadku zakłócenia podróży Twój pojazd będzie podążał za Twoim samolotem, więc nie będziesz musiał wpadać w panikę. Uchroni Cię przed przewożeniem dużych paczek towarów i negocjowaniem systemu transportu publicznego , zapewniając, że wszystkie samochody rutynowo spełniają rygorystyczne oczekiwania.

 • Dlaczego my 
 1. Zero dodatkowych opłat, przejrzyste koszty.
 2. Ceny all inclusive – bez dodatkowych kosztów, zero niezbędnych pieniędzy, zero opłat za bagaż – szybka rezerwacja.
 3. Do dwóch godzin, Inny czas na czekanie
 4. Twój samolot jest przełożony, potrzebny jest dodatkowy czas na odebranie bagażu lub poczekanie w terminalu przez dział korekt… Daj z siebie wszystko, korzystając z darmowego 2 godzinnego oczekiwania i sprawdzenia samolotów.
 5. Ekspert ds. pilotów
 6. Zapewnij sobie bezpieczeństwo i spokój z naszymi doświadczonymi pracownikami do Twojej lokalizacji.
 7. Pomiń Płatność z góry
 8. Nie są potrzebne żadne wcześniejsze pieniądze, prosimy o dokonywanie płatności przy odbiorze.
 9. Wcześniejsze anulowanie Bezpłatne
 10. Całkowicie za darmo, jeśli Twoje plany zmienią się do 4 godzin przed planowanym czasem odbioru, po prostu anuluj transport na lotnisko.
 11. Czy masz jakieś pytania? skontaktuj się z nami przez Whatsapp kliknij tutaj 

Wybierasz się na wakacje do Agadiru  ? Organizujesz  podróż służbową do  Agadiru lub jego regionu? Nie wahaj się! Pickmecab towarzyszy ci teraz w  Agadirze . Koniec z szukaniem taksówki po przybyciu na  lotnisko . Zaplanuj z wyprzedzeniem transfer do  hotelu, portu  lub wycieczkę do jednego z  historycznych miejsc Agadiru,  aby uzyskać więcej  spokoju  i  większą niezawodność .

Ponadto cena jest  stałaznana z góry  i  bez opłat rezerwacyjnych,  dzięki czemu po dotarciu na miejsce nie ma złych niespodzianek.

transfery z lotniska w Agadirze

Ecolodge Adventures oferuje taksówki z lotniska w Agadirze , które są bardzo wygodnymi samochodami z doświadczonymi kierowcami, którzy mówią po angielsku i francusku. Twój kierowca będzie na Ciebie czekać, nawet jeśli Twój lot jest opóźniony, nie musisz się martwić, jeśli Twój lot jest opóźniony, my zawsze będzie dla Ciebie, pamiętaj o bagażu , przewieziemy wszystkie Twoje torby bez żadnych dodatkowych opłat.

 • Co zawiera
 1. Prywatny transfer w jedną stronę
 2. Obsługa powitania i spotkania
 3. Całodobowa obsługa gości
 4. Czekam na gości, nawet jeśli samolot jest opóźniony
 5. Brak opłat za bagaż
 6. Żadnych ukrytych opłat

Symuluj swoje podróże dla wszystkich cen taksówek z lotniska w Agadirze,  korzystając z naszej strony internetowej! Nasz  dział obsługi klienta  jest do Państwa dyspozycji pod  numerem 02 34 59 72 00 w przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących usługi rezerwacji pojazdu z kierowcą.

EKSKLUZYWNY TRANSPORT – Ecolodge Adventures towarzyszy Ci z  3 lub 5-osobowym pojazdem  wyłącznie dla Ciebie, z lotniska w Agadirze do centrum miasta lub do portu. Pickmecab może również zabrać Cię do innych miejsc, jeśli chcesz odkryć więcej wspaniałego miasta Agadir .

GWARANCJA SPOKOJU – Dzięki naszym transferom lotniskowym Agadir maroko nie będziesz już musiał korzystać z kilku środków transportu, pojedziesz bezpośrednio w wybrane miejsce. 

PROFESJONALNA OBSŁUGA – Dodatkowo Twoja podróż odbędzie się na pokładzie  topowego sedana z kierowcą, który zadba o Twoje walizki i bagaż. 

W przypadku innych lotnisk transportowych w Agadirze  i między miastami cena zostanie ustalona od 1 € za kilometr, w zależności od liczby osób i miejsca docelowego! Możemy ewentualnie wykonać transfery z innych miast poza Agadirem , takich jak Marrakesz, Ouarzazat, Casablanca, Fez, Tanger … lub innych punktów początkowych, do ustalenia przez klienta!

 • Co robić 
 1. Zarezerwuj swoją podróż.
 2. Potwierdź swój transport.
 3. Uzyskaj weryfikację natychmiast.
 4. Zobacz szofera przy bramce przylotów na lotnisku.
 5. Z przyjemnością udaj się do celu.

Oferujemy również Udostępnienie pojazdu wraz z kierowcą i paliwem, jest to forma wynajmu samochodu, czyli sprzedaży Usługi Transport Dowolny Kierunek w Maroku.

Dla Twojego największego komfortu, w dzień i w nocy, zapewniamy klimatyzowane i komfortowe pojazdy z kierowcą na wszystkie Twoje podróże w mieście Agadir lub do innych miejsc.

Zorganizujemy transfer  i transport z lotniska Agadir do hotelu , zadbamy o Twój przyjazd , wyjazd na lotnisko Agadir lub inne miasto oraz transfer do Twojego hotelu.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Transfery z lotniska w Agadirze”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You have to be logged in to be able to add photos to your review.

Shopping cart
Sign in

No account yet?

Create an Account