00212660047248
MON - SAT: 08 am - 17 pm
reservations@ecolodge-adventures.com

טיול גמלים במרקש

30,00 

רכיבה על גמלים במרקש מרוקו, טיול גמלים במרקש, טיולי גמלים במרקש, רכיבה על גמלים במרקש, סיור יום גמלים במרקש, רכיבה על גמלים במרקש.

Available

SKU: 2688 Category:

טיול גמלים במרקש

טיול הגמלים שלך במרקש יתחיל בנסיעה יפה מ-10 בבוקר או 16:00 אל כף היד של מרקש, טיולי גמלים במרקש הממוקמים צפונית למרקש , מיקום אידיאלי ושליו עם למעלה מ-150,000 עצי דקל, תמצאו גמלים לטיול יפהפה גָמָל. טיול גמלים במרקש הוא הדבר הטוב ביותר לעשות במרקש. ברוכים הבאים לסיור טיול גמלים ב-palmeraie Marrakech .

 • מה נכלל
 1. איסוף חינם במלון
 2. שירות הסרה חינם למלון
 3. הובלה ממוזגת
 4. תה מנטה
 5. טיול הגמלים הטוב ביותר במרקש 
 6. כל המסים והעמלות כלולים

טיול גמלים palmeraie מרקש יפה ונוחה בצורה יוצאת דופן ותאהבו את האתר ותראו את האנשים בפסגה ואת הנופים הטבעיים והיפים. תהיה לך חוויה נהדרת שתהיה בלתי נשכחת עבורך! ההצעה שלנו היאהטיולים הטובים ביותר לרכיבה על גמלים במרקש.

 • עיקרי הדברים
 1. גלה את מטע הדקלים של מרקש על גבו של גמל
 2. תיהנו ממקום יפה ליד הגמל
 3. גלו את הכפרים המסורתיים וביקור דקלים ירוקים

10 טיולי הגמלים המובילים של מרקש

רק כמה קילומטרים צפונית למדינה, מדבר הגמלים של מרקש  הוא אתר חובה במהלך השהות בעיר. בין טבע למודרניות, הוא מושך אליו הרבה תיירים מסיבות שונות. ואכן, ביקור בחורשת התמרים של מרקש היא מעל הכל הזדמנות לפגוש את החי והצומח המרוקאי, ללכת לאיבוד באמצע כמעט 100,000 עצי דקל . אבל זה גם מקום פופולרי לאוהבי גולף ולמי שמחפש שהייה מרגיעה, באחד מבתי המלון עם בריכת שחייה, ספא וברים אופנתיים. טרק הגמלים במרקש והרכיבה על טרקטורוני מרקש הם 2 הפעילויות והסיורים הרבים ביותר בפאלמראי.

 • פתק
 1. המסע זמין מדי יום, למידע נוסף, פשוט הודע לנו באמצעות WhatsApp. לטיול זה צריך רק אדם אחד כדי להיכנס לתוקף, מטיילים בודדים צריכים לקבל הודעה איתנו באמצעות WhatsApp לפני ההזמנה.
 2. יש לך שאלות? צור קשר באמצעות Whatsapp לחץ כאן

טיול הגמלים בשקיעה מרקש  מילא במשך מאות שנים תפקיד חשוב מבחינה כלכלית, חברתית ואקולוגית. היא חלק מההיסטוריה של מרקש ומהווה מורשת טבעית ותרבותית. זה האחרון נבדל בהטרוגניות של עצי הדקל שלו, מה שהופך אותו לשמורה של מלאי גנטי גדול ומגוונים למדי. עם זאת, ההשפעה של הפעילויות האנושיות השונות הישירות או העקיפות בעקבות גידול אוכלוסין ופיתוח כלכלי תרמה להידרדרותה של מורשת זו. ודא שהחוויה שלך תהיה THE TOP גמלים במרקש .

 • משך הסיור
 1. 2 שעות פעילות

הרשויות ומועצת העיר נטלו על עצמם, תחת הדחף של קרן מוחמד השישי לשמירה והגנה על הסביבה, תוכנית ענקית להגנה ופיתוח של הפלמריה. כמה בעלי עניין בעיר, ארגוני מחקר ופיתוח, חוקרים ואנשים מהחברה האזרחית הצטרפו למאמץ זה.

סיורי רכיבה על גמלים במרקש

כדי לתמוך במומנטום זה חתמה Ciments du Maroc על הסכם שותפות עם מצפה הגמלים Sahara Marrakech  על יישום והחייאת צירי הפרויקט לשמירה ופיתוח של מטע התמרים של מרקש . על פי תנאי הסכם זה, Ecolodge Adventures התחייבה:

 • בצעו שורה של פעולות למלחמה בתופעת התפשטות שקיות הפלסטיק במטע התמרים של מרקש .
 • לארגן מבצעי מודעות לסכנות השונות בשימוש בשקיות ניילון וריבוי שלהן וקידום, ברמה המקומית, של הפגנות ואירועים בעלי אופי סביבתי.
 • מצאו חלופות אחרות לשימוש בשקיות ניילון והגדו נוסחאות חדשות למיחזורן, בשיתוף פעולה עם גורמים מקומיים נוספים.
 • שורפים את שקיות הניילון שנאספו בתנורים של מפעלי Ciments du Maroc.

חורשת התמרים של מרקש , הרחק מההמולות של המדינה, נותרה מקום מיוחס, אשר תהיה הסיבה לביקורכם אשר תהיה, לא ישאיר אתכם אדישים. אז הקפידו לעצור ולעקוב אחר המדריך!

 • איסוף מלון
 1. קבלת פנים של המלון שלך במרקש
 2. או ריאדים במרקש או בקרבת מקום

רכיבת גמלים במרקש היא ניסיון של שעתיים, כולל איסוף והחזרה מהמלון, אם תשכנו בריאד, ניצור נקודת מפגש קרובה כדי לפגוש את הנהג שלכם. עדיף ללבוש נעליים/אימונים ומכנסיים ארוכים במהלך טיול הגמלים שלך למרקש .

 • שפת הסיור
 1. אנגלית צרפתית ערבית

שימו לב שגמלים במרקש הם מאוד מתוקים וידידותיים, מה שאומר שאתם לא צריכים לדאוג או להיות מודעים אליהם ושהם חיים בתנאים טובים מאוד ולוקחים את פיקוח הרופא מדי שבוע.

 • זמן איסוף מהמלון
 1. 10:00 או 16:00
 2. (   פעילות זו זמינה מדי יום)

טרק גמלים  במדבר אגפאי ולאטיול גמלים בשקיעה בחורשת הדקלים של מרקש אפשרית גם מדי יום בשעה 8:30 בבוקר או בשעה 17:00, אנא צור איתנו קשר באמצעות דואר אלקטרוני או מהאפליקציה אם תרצה לנסועלמדבר אגפאיולעשות אתטיול גמליםשם. זה מאוד פשוט וקל להזמין אתמפגשהגמליםבמרקש, אתה יכול להזמין אונליין כאן בעמוד זה על ידי לחיצה על כפתור “הזמן עכשיו” (הכפתור הירוק למעלה) ולשלם באמצעות כרטיס אשראי או PayPal ) או שאתה יכול לאשר את הזמנתך דרך מה זה כפי שהזכרנו קודם ואז אתה יכול לשלם במזומן.

טיולי הגמלים הטובים ביותר במרוקו

יש להשתמש במאמן מוכשר כדי ללמוד לרכוב על גמלים , שיכול להפחית כל תרגול שגוי לפני שהם מושרשים בלומד, עם עצות להימנע מטעויות אלו, בנוסף לעידוד ועצות לגבי שמירה על בטיחות ונוחות בעת תרגול ספורט זה, וכןרכיבה על גמלים במרקש היא עניין לא ניתן ללמוד באמצעות ספר, אתר אינטרנט או סרטון, אלא יש לתרגל אותה בצורה מעשית, וכדי ללמודרכיבה על גמלים במרקש, יש לבצע את השלבים הבאים:

 • לפני רכיבה על גמל: יש ללמוד דברים שעוזרים להתמודד עם הגמל לפני הרכיבה עליו, כגון: ללמוד לקשור אותו בצורה בטוחה ומתאימה ולטפל בו.
 • למד לשים את האוכף ואת הרסן .
 • רכיבה: על הגמל להיות מוכן לרכיבה, לייצב אותו ולשבת כמו שצריך ברכיבה.
 • הליכה: כאשר תתחיל ללכת, האדם ירגיש חוסר איזון, ואינו מסוגל לשלוט בגופו כרגיל, ועלול לגלות שזה יותר קשה ממה שציפה. 
 • ריצה או ריצה: עם תרגול ספורט זה ואימונים על רכיבת גמלים , הביטחון והמיומנויות של האדם גדלים, והזמן מתאים ללמודלרכוב על גמליםטוב יותר ומהיר יותר, בנוסף לריצה וריצה.
 • בטיחות: בטיחותהיא לא מיומנות רכיבה, אבל היא חיונית כאשר מתמודדים איתה, והמאמן בדרך כלל מזכיר את הדברים הבסיסייםברכיבה על גמלכדי לשמור על הבטיחות.
 • התמודדות עם מצבי חירום: נושאי נפילה או כל מצב חירום אחר נלמדים לאחר התגברות על היסודות הנ”ל, ויש צורך ללבוש את הקסדה והנעליים המתאימות לרכיבה על גמל .
 • טיפול בגמל :ישבגמלהיטב לאחר סיום משימתו, ולספק לו נחמה כדי שלא ירגיש אי נוחות בעת ההתמודדות איתו.

טיולי גמלים במרקש יסתיימו בהחזרה למלון שלכם או בכיכר ג’מאה אל פנה המפורסמת, שימו לב שחלק מהריאדים אינם נגישים באמצעות מכוניות ולכן נאסוף ונחזיר את הצעתכם בנקודה הקרובה ביותר לריאד שלכם. במרקש. אנחנו נהיה שם תמיד בשבילכם ותוכלו ליצור איתנו קשר בכל עת 24/24 ו-7/7.

אל תפספסו את החוויה הזו, תוכלו להזמין אותה כאן אונליין, בקלות רבה בכרטיס אשראי או בפייפאל, טיול גמלים במרקש פלמראי זמין מדי יום וניתן להזמין בדקות האחרונות ללא כל בעיה, לא צריך לעשות כלום לאחר ההזמנה שלך, ניצור איתך קשר באופן מיידי.

Shopping cart
Sign in

No account yet?

Create an Account