טיול גמלים במרקש

30,00 

רכיבה על גמלים במרקש מרוקו, טיול גמלים במרקש, טיולי גמלים במרקש, רכיבה על גמלים במרקש, סיור יום גמלים במרקש, רכיבה על גמלים במרקש.

Description

טיול גמלים במרקש

טיול הגמלים שלכם במרקש יתחיל בנסיעה יפה משעה 10 בבוקר או 16 אחר הצהריים אל כף מרקש, הממוקמת מצפון למרקש, מיקום אידיאלי ושליו עם למעלה מ -150,000 עצי דקל, תוכלו למצוא גמלים לגמל יפהפה. רכיבה על גמלים במרקש היא הדבר הטוב ביותר לעשות במרקש.

רכיבה על גמלים יפה ונוחה באורח יוצא דופן ותאהבו את האתר ותראו את האנשים בפסגה ואת הנופים הטבעיים והיפים. תהיה לך חוויה נהדרת שתהיה בלתי נשכחת עבורך!

רק כמה קילומטרים צפונית למדינה, Palmeraie de Marrakech הוא מקום חובה במהלך שהות בעיר. בין הטבע והמודרניות הוא מושך אליו הרבה תיירים מסיבות שונות. ואכן, ביקור בחורשת הדקלים של מרקש היא מעל לכל הזדמנות לפגוש את החי והצומח המרוקאי, ללכת לאיבוד באמצע כמעט 100,000 עצי דקל. אבל זה גם מקום פופולרי לאוהבי גולף ולמחפשים שהייה מרגיעה, באחד מבתי המלון עם בריכת שחייה, ספא וברים אופנתיים. טרק הגמלים במרקש והרכיבה על אופניים מרקש הם 2 הפעילויות והסיורים ביותר בפלמראי.

מטע הדקלים של מרקש, רחוק מההמולה של המדינה, נותר מקום מיוחס אשר, לא משנה מה הסיבה לביקורכם, לא ישאיר אתכם אדישים. אז הקפידו לעצור ולפעול לפי המדריך!

רכיבה על גמלים במרקש

רכיבה על גמלים במרקש היא במשך שעתיים ניסיון כולל איסוף והורדה מהמלון, אם תשלחו ריאד נבצע נקודת מפגש קרובה לפגוש את הנהג שלכם. עדיף לנעול נעליים/אימונים ומכנסיים ארוכים במהלך טיול הגמלים שלך למרקש.

אנא שימו לב כי הגמלים במרקש מתוקים וידידותיים מאוד, מה שאומר שאינכם צריכים לדאוג או להיות מודעים אליהם וכי הם חיים בתנאים טובים מאוד ולוקחים ביקורת רופאים מדי שבוע.

מסע גמלים במדבר אגפאי אפשרי גם מדי יום בשעה 8:30 בבוקר או בשעה 17:00, אנא צרו איתנו קשר באמצעות דוא”ל או איזו אפליקציה אם תרצו ללכת למדבר אגאפיי ולבצע שם את הגמלה.

עיקרי הדברים
– גלה את מטע הדקלים של מרקש על גב הגמל
– תיהנו ממקום יפה ליד הגמל
– גלה את הכפרים המסורתיים ואת ביקור הדקל הירוק

איסוף מלון
קבלת המלון שלכם במרקש

או ריאדים של מרקש או בסביבה

 

שפת הסיור

ערבית צרפתית אנגלית

 

זמינות 

יום יומי

 

זמן איסוף מהמלון

10:00 או 16:00

(פעילות זו זמינה מדי יום)

 

זמן החזרה

לאחר שעתיים מתחילת ההתחלה

 

משך הסיור

שעתיים של פעילות

 

מה נכלל

– איסוף חינם מהמלון

-שירות החזרה במלון ללא תשלום

-הובלה ממוזגת

– תה מנטה

– טיול הגמלים הטוב ביותר במרקש

– כל המסים והעמלות כלולים

 

מה לא כלול

– משקאות

 

הערה:

המסע זמין מדי יום, למידע נוסף, פשוט הודע לנו באמצעות WhatsApp. טיול זה דורש רק אדם אחד כדי להיכנס לתוקף. נוסעים בודדים צריכים לקבל הודעה איתנו באמצעות WhatsApp לפני ההזמנה.

Cart
Your cart is currently empty.